Yiğit Çevre Mühendisliği | Rulo Çim | Peyzaj | İlaçlama

Coronavirüs (Koronavirüs) İlaçlama Hizmeti 

Rulo Çim | Peyzaj | İlaçlama

Coronavirüs (Koronavirüs) İlaçlama Hizmeti 

18/03/2020 İlaçlama 1

Sağlık Bakanı’mız Fahrettin Koca’nın yapmış olduğu açıklamaların ardından corınavirüse karşı ilgi ve duyarlılık da bir o kadar arttı. Tüm dünya genelini sarmış olan ve ülkemizde de kendini gösteren coronavirüs hastalığı ile tüm ortak alanların, sıklıkla kullanılan yerlerin de ilaçlama hizmeti doğru orantılı olarak artmıştır. Bugün tarihi ile yalnızca büyük şehirlerde ve belli illerde kendini gösteren coronavirüsü, tüm Türkiye’ye yayılma ihtimaline karşı önlemler alınmış ve hali hazırda devam etmektedir. Özellikle de coronavirüs ilaçlama hizmeti de aynı şekilde büyük önem kazanmıştır.

Çin’de ortaya çıkan ancak tüm dünyaya hızla yayılan bu virüsün en büyük önlemi, temizlik ve hijyendir. Tüm ortak kullanım alanlarının, halk otobüslerinin, umumi tuvaletlerin, okulların, hastahanelerin ve benzeri yerlerin hijyen çalışmaları daha da bir artmıştır. Yalnızca hijyenik temizliklerle sınırlı kalmayan, belediyeler, firmalar, özel işletmeler aynı zamanda coronavirüs ilaçlama hizmeti de alarak bu olasılıkları en minimuma indirmeyi hedeflemiş ve oldukça doğru bir karar almıştır.

Hızlı bir yayılım gösteren ve ortalama 14 günlük bir kulukça dönemi bulunan hastalığın bu denli tehlikeli olmasının temeli de budur. Tüm bu esnada kimlerle ve ne şekilde irtibat halinde olduğunu bilemeyen hastalar, etraflarına hatta tanımadığı yalnızca karşılaştığı kimselere dahi geçirebiliyor. Bu nedenle tüm alanlarda coronavirüs ilaçlama hizmeti almak oldukça önemli ve önleyici bir çalışmadır.

Coronavirüs İlaçlama Hizmeti Nasıl Yapılır?

Sağlık Bakanlığı tartından onaylı firmamız Yiğit Çevre Mühendisliği 15 yılı aşkın bir süredir ilaçlama hizmeti veriyor. Tüm personellerimiz alanlarında deneyimli olmasının yanı sıra özel eğitimlerle de çeşitli mikrop, virüs, bakteri ve olası tüm durumlara karşı bilinçlendiriliyor. Mikrop, virüs, çeşitli haşereler, kemirgen ve hayvanlara karşı özel geliştirilen ilaçlama teknikleri ile alanlarınızın hijyenik ve sağlıklı olmasını sağlanıyor.

Özel kıyafetler, maskeler, virüse karşı geliştirilen ilaçlar, ilaçlama ekipmanları ile açık hava ve kapalı tüm alanlarda coronavirüs ilaçlama hizmeti sağlanıyor. Bu ilaçlama hizmeti ile orada bulunmuş potansiyel hasta kişilerin virüsü size bulaştırma ihtimali minimum oranlara düşüyor. Özel firmalarda ve belediyelerde sıklıkla sağlanan bu hizmeti sizler de firmalarınız, evleriniz, araçlarınız için almak istiyorsanız bizlerden destek alabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli firmalardan bu hizmet almak önemlidir. Aksi halde çok daha olumsuz sonuçlar doğurabileceğini unutmamak gerekir.

   

   

  Bir cevap

  1. […] kendini gösteren ardından tüm Avrupa’ya ve dünyaya yayılan corona virüs tüm önlem ve tedbirlere rağmen ülkemize de giriş yapmıştır. Hem Sağlık Bakanı Fahrettin […]

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  14 − twelve =