Yiğit Çevre Mühendisliği | Rulo Çim | Peyzaj | İlaçlama

Ev İlaçlama

Rulo Çim | Peyzaj | İlaçlama

Ev İlaçlama

24/05/2020 İlaçlama 2
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Evlerimiz kendimiz güvende hissettiğimiz ve her anlamda rahatta olmamız gereken yerlerdir. Yemek yediğimiz, uyuduğumuz, zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz yerlerimizde bizi rahatsız eden canlılara rastlamak istemeyiz. Dünyada varlığı en yaygın olarak bilinen fobi böcek fobisidir. Ülkemizde de bu  fobiye sıklıkla rastlanır. Özel bir kokusu olmayan insanlar için de bu canlılardan uzak durmalı gerekir. Çünkü küçük ve etkisiz gibi görünen böcek ve haşereler aslında sağlığımızı doğrudan doğruya etkileyen birer canlılar haline gelebilir. Bu nedenle ev ilaçlama hizmeti de en az iş yerleri kadar önemli bir yere sahiptir.

Yalnızca bizi korkutan, görünüm olarak etkileyen ve sağlığımızı tehdit eden canlılar için değil evde yaşayan tüm istenmeyen canlılar için de ilaçlama yapılmalıdır. Örneğin karıncalar zararlı canlılar olmasa da aslında insanı huzursuz eden, yemeklerin içinde hoş bir görünüm sağlamayan ve evin içinde istemediğimiz canlılardır. Buna keza karıncalar gibi olmayıp varlığı pek çok insanı rahatsız eden fare ve kemirgenleri de unutmamak gerekir.

Ev İlaçlama Nasıl Yapılır?

Hiç kimse evinde istenmeyen canlıların yaşamasını, sağlığını doğrudan ya da dolaylı tehdit edecek varlıkların var olmasını, yemeklerini bu canlılar ile paylaşmayı istemez. Bu nedenle de bunlardan kurtulmak ve huzur dolu mekanlarımızı temizlemek isteriz.

Böceklerden, karıncalardan, haşere ya da kemirgenlerden kurtulmak sanıldığı kadar basit ve hızlı olmamaktadır. Göz önünde gördüklerimiz kadar görmediklerimiz olduğunu da unutmamalı ve yuvalarındaki larvaların da bir gün diğerlerinin yerini alacağını unutmamalıyız.

İş yerlerinde olduğu gibi ev ilaçlama hizmeti de içerisinde bulunan canlıya göre değişiklik gösterir. Canlının türü, yoğunluğu ilaçlama tekniklerinde önemli bir noktaya sahiptir. Standart bir böcek ilacı her böcek için aynı etkiyi yaratmamaktadır. Mesela, oldukça dirençli olmalarıyla bilinen karafatmalar için uygulanan ilaçlar ile örümcek için uygulanan ilaçlar aynı olmamaktadır. Bunun sebebi her bir canlının direncinin farklı olması, yapısının ve etki edecek maddelerin farklı olmasından kaynaklıdır.

Evlerimizde pek çok türde canlı bulunabilir. Bunlarla mücadelede işinin ehli ve bilinçli bir firma mücadele etmelidir. Her bir canlıya uygulanacak teknik farklıdır. Piyasada sıklıkla satılan ilaçlar etki etmeyeceği gibi durumu kötüleştirebilir ve sağlık durumunuzu olumsuz yönde etkileyebilir. Bu yüzden Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı bir ev ilaçlama şirketi ile anlaşılmalıdır.

Yiğit Çevre Mühendisliği firmamız 15 yılı aşkın bir süredir iş yeri, ofis, depo ve ev ilaçlama hizmet vermektedir. Alanında uzman personellerimiz tüm eğitimleri almış ve sertifikalıdır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı hizmetlerimiz ile %100 çözümlü ilaçlama teknikleri kullanılır ve istenmeyen canlılarla mücadeleniz sona erer. Detaylı bilgi almak ve ilaçlama talebinde bulunmak için bizlere aşağıda yer alan iletişim kutusundan bilgilerinizi bırakabilirsiniz. 24 saat içinde sağlanacak çözüm ile problemleriniz geride kalacaktır.

 

2 cevap

  1. […] ev sahibi ya da ofis sahibi olarak yaşadığımız alanlarda böcek ve haşereleri istemeyiz. Hem […]

  2. […] ortak alanları, evlerimizi, ofislerimizi, depolarımızı, yemek yemek ya da bir şeyler içmek için gittiğimiz […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × 2 =