Yiğit Çevre Mühendisliği | Rulo Çim | Peyzaj | İlaçlama

İlaçlama Firması

Rulo Çim | Peyzaj | İlaçlama

İlaçlama Firması

25/05/2020 İlaçlama 2
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir ev sahibi ya da ofis sahibi olarak yaşadığımız alanlarda böcek ve haşereleri istemeyiz. Hem sağlığımızı olumsuz etkileyen hem de küçük olsalar da aslında oldukça ürkütücü olan bu canlıları yaşam alanlarımızda görmek can sıkıcı olabilir. Bu yüzden de pek çok işletme ve ev ilaçlama firması ihtiyacı duyar. Bulunan böceğin cinsine göre, bulunduğu alana göre çeşitli türde ilaçlama teknikleri uygulanmaktadır. Bunları iyi bir şekilde tespit etmek ve buna göre bir ilaç ve teknik kullanmak gerekir.

Bugün bakıldığında neredeyse her köşe başında bir ilaçlama firması bulunur. Ancak esasında her biri doğru bir firma mıdır, iyice araştırmak ve karar vermek gerekir. Çünkü uygulanacak yanlış bir teknik işleri daha da kötü bir hale sürükleyebilir. Hatta sağlığı olumsuz yönde etkileyecek ilaçlar evde ya da ofiste bulunanları da direkt olarak etkileyebilir. Canlının cinsine göre farklı bir ilaç kullanılmalı ve mekan sahipleri ilaçlama öncesinde ve sonrasında bilgilendirilmelidir.

İlaçlama Firması Nasıl Olmalıdır?

Pek çok ilaçlama firması bulmak mümkün iken en doğrusuna karar verebilmek için belli kıstaslar bulunmalıdır. Bunlardan en önemlileri ise şöyledir:

  • Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı firmalar ile çalışılmalıdır.
  • Her bir personel ilaçlama yapabileceğine dair sertifikası bulunmalıdır.
  • Personellerin her biri alanında deneyimli ve eğitimli olmalıdır.
  • Kullanılan ilaçların her biri Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlar olmalıdır.
  • İlaçlama öncesinde ve sonrasında mekan sahibine bilgi verilmelidir ve bunlar ilaçlama sorumluları tarafından yapılmalıdır.
  • %100 garantili çözüm teminatı verilmelidir.
  • Firma deneyimli ve işinin ehli olmalıdır.

Tüm bu kıstasları sağlayan ilaçlama firması ile anlaşma sağlanabilir ve verilen teminatların da tutmasını bekleyebilirsiniz. Aksi halde probleminiz çözülemeyeceği gibi durum daha kötüye gidebilir. Bu nedenle de ilaçlama firması seçerken dikkatli olunmalı ve en doğru firma tercih edilmelidir.

Yiğit Çevre Mühendisliği firmamız 15 yılı aşkın bir süredir pek çok ilaçlama alanlarında hizmet vermektedir. Böcek ilaçlama, haşere ilaçlama, kemirgen ilaçlama, yılan ilaçlama, akrep ilaçlama, coronavirüs (koronavirüs) ilaçlama, virüs ilaçlama, dezenfekte ilaçlama ve dezenfektan fnde uzun yıllardır faaliyet göstermektedir.

Hem kurumsal hem de bireysel olarak çözümler sunan Yiğit Çevre Mühendisliği tüm problemlerde %100 çözüm garantisi sunmaktadır. Bu sayede de sorunlarınız çözüme kavuşacağı gibi tekrarlanma riski de minimuma inecektir. İyi bir ilaçlama firması her zaman doğru teknikle doğru bir işleyiş sağlar. Bu da yaşam kalitenizin artmasına, daha sağlıklı ve güvenilir bir yaşam alanına kavuşmanızı sağlar.

 

2 cevap

  1. […] yöntemlerle ilaç, kapan ve benzeri yakalama araçları kullanılmaktadır. Bunları profesyonel ilaçlama firması değil bireyler kendi yöntemleri ile uygulamaktadır. Bu bir bakıma bir çözüm gibi görünse […]

  2. […] ilaç, kapan ve benzeri yakalama araçları kullanılmaktadır. Bunları profesyonel ilaçlama firması değil bireyler kendi yöntemleri ile uygulamaktadır. Bu bir bakıma bir çözüm gibi […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 + 12 =