Yiğit Çevre Mühendisliği | Rulo Çim | Peyzaj | İlaçlama

Ucuz Rulo Çim

Rulo Çim | Peyzaj | İlaçlama

Ucuz Rulo Çim

04/03/2019 Rulo Çim 0

Çiftliklerimizde üretilen rulo çimler, bahçenize uygulanmadan önce alanınızda toprak analizi yapılır. Toprağınızın organik maddelerce zenginliği, içeriğindeki gübre ve rulo çim için gerekli olan mineraller incelenir. Bu özellikleri barındıran en ucuz rulo çim mühendislerimiz ve uzman ekibimiz tarafından alanınıza uygulanır. Uygulanacak rulo çim seçimlerinde, bölgenin toprağı, iklimi, ekolojik yapısına ve kullanım amacına dikkat edilir. Tüm bu koşulları sağlayan rulo çimler iyi  bir bakımla da çok uzun yıllar bahçenizde yaşam gösterirler.

Özel kalıplama makinelerinin yardımı ile çiftliklerdeki rulo çimler özel plakalar halinde kesilir, rulolar halinde istiflenir. Sonrasında uygulama yapılacak alana iletilip ekim işlemleri yapılır.

Ucuz Rulo Çim Fiyatları Nedir?

Pek çok kimse bahçelerini yeşillendirmek istediğinde çim tohumu ekip çimlerini beklemekle rulo çim ekmek arasında kararsız kalabiliyor. Bu gibi durumlarda en belirleyici özellikler ise; peyzaj ve bahçe bakımı hakkında bilginizin olup olmadığı, düzenli bakım uygulayabilecek zaman sahip olabildiğiniz ve maliyetiniz önemlidir. Her iki işlem için de ayrı bir özen ve önem gereklidir. Ancak uygulayıcı bir firma yardımı ile rulo çim ekimi yaptırmak her zaman daha kârlı bir yöntemdir. Eğer ki yeterli bilgi birikiminiz varsa ve bahçenize gün içinde uzun vakitler harcayabilecek iseniz çim tohumu ekimi de yapabilirsiniz.

İlk bakışta rulo çim fiyatları daha yüksek görünse de tüm maliyetler hesaplandığında ortaya çıkan meblağ aynı oluyor. Ancak hızlı, kaliteli ve ucuz rulo çim hizmeti arıyorsanız Yiğit Çevre Mühendisliği ‘nden destek alabilirsiniz. Bahçe boyutu, bahçenin durumu, alanın toprağı, alana uygulanacak çim ve pek çok kıstas rulo çim fiyatları etkiler. Bu sebeple rulo çim fiyatı verirken net bir rakam vermek ya da her bahçeyi belli bir fiyat üzerinden değerlendirmek doğru olmayacaktır.

Ücretsiz Keşif | Rulo Çim

Bahçeleriniz için en doğru çimin hangisi olduğunu ya da bahçenizin durumu siz ölçemiyorsanız firmamızdan ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Mühendislerimiz inceleme yapacak ve alanınızın detaylı bir raporunu sizlere sunacaktır. Böylelikle bahçeniz için en ucuz rulo çim kararına hızlıca varabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen − 10 =